Loading…

 

پرسش های متداول

بوم ایده‌پردازی یا کانسپت‌برد Concept Board چیست؟

بوم ایده‌پردازی یا کانسپت‌برد Concept Board، یک شیت کاغذی یا تخته ترسیم است که توسط هر یک از طراحان و بعد از جمع‌بندی اطلاعات دریافتی از کارفرما و در اولین مرحله طراحی به عنوان ایده اولیه ارائه می‌شود.

concept-board

یک کانسپت‌برد تشکیل شده است از تصاویر، توضیحات، بافت‌ها‌، رنگ‌ها، تصاویر مبلمان و اقلام تزیینی که تک تک آنها بر اساس سبک، سلیقه و بودجه‌ای که کارفرما در نظر گرفته‌ است، انتخاب شده‌اند. بوم ایده‌پردازی، حال‌و‌هوای کلی طرح را نشان می‌دهد. این ابزار به طراحان کمک می‌کند ایده‌های خود را درباره ترکیب رنگ، مبلمان و… برای کارفرما به نمایش بگذارند. کارفرما پس از بررسی بوم‌های دریافتی، آن کانسپت‌بردی را که بیشتر می‌پسندد، انتخاب و به معماریال اعلام می‌کند. سپس معماریال طراحی را که طرح او برنده شده است، برای پیشبرد طرح به کارفرما معرفی می‌کند.

شما طرح نهایی را برایم ارسال کرده‌اید، اما همچنان ابهامات و سوالاتی وجود دارد. چکار کنم؟

افراد سلیقه‌های مختلفی دارند، به همین دلیل طراحان ما تمام تلاش خود را خواهند کرد تا با استفاده از دانش فنی خود مبتنی بر اصول طراحی داخلی، پیشنهادهایی به شما بدهند که خواسته‌ها و نیازهای شما را برآورده کند و یا اگر اختلاف نظری وجود دارد، با دلیل فنی آن‌را برای شما تشریح کنند. هدف معماریال اینست که در کنار شما محیطی آرام، گرم و دلچسب برای زندگی روزانه شما ایجاد کند.

شما در تمام مراحل کار، می‌توانید هر سوالی دارید از ما بپرسید، اگر ابهامی در طرح وجود دارد یا مایلید توضیحات طراح را در مورد کاری که انجام داده است بشنوید با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید.

این را هم اضافه کنیم که خیلی خوشحال می‌شویم اگر ما را در جریان نتیجه کار قرار دهید و با ارسال تصاویر دکوراسیون جدیدتان به ما بگویید که نتیجه کار چه‌طور از آب درآمده است. ما بسیار شادمان می‌شویم آن را ببینیم. برای شنیدن درخواست شما و یا هر نوع خدمات پشتیبانی و هر نقطه نظری که داشتید ایمیل ما info@memarial.com  همیشه در اختیار شماست. روی ما حساب کنید.

خانه/دفترکار ما الان در حال ساخت است و هنوز کامل نشده است؟ آیا می‌توانید آن را برایمان طراحی کنید؟

بله، با کمال میل! اگر پروژه شما الان در مرحله سفت‌کاری است ما می‌توانیم طراحی داخلی و دکوراسیون آن را برای شما انجام دهیم. تنها چیزی که نیاز است نقشه‌های دقیق مهندسی است که توسط مهندس معمار شما طراحی شده است یا در اختیار پیمانکار شماست و حداقل ۴ الی ۶ عکس دقیق که جزئیات کار را برای ما روشن کند.

اگر هنوز ساختمان شما ساخته نشده باشد، یا اینکه فقط اسکلت آن اجرا شده است، نیز می‌توانید طراحی آن را با معماریال شروع کنید. ما می‌توانیم علاوه بر طراحی داخلی فضاها، در انتخاب مصالح و متریال‌های سقف، کف و دیوارها و طراحی بخش‌های دکوراتیو اتاق‌ها مثل کتیبه‌ها، شومینه، سقف کاذب و … نیز پیشنهاداتی برای شما داشته باشیم. ما طراحی را براساس نقشه‌ها و اطلاعات فنی تکمیل می‌کنیم و به صورت نقشه‌های اجرایی به شما ارائه می‌کنیم که می‌تواند در اختیار پیمانکار و سازنده قرار گیرد. اما برای چیدمان و دکوراسیون فضاها باید منتظر بمانیم تا بنای شما تکمیل شود و آنگاه مجددا کار ما ادامه پیدا می‌کند. در این‌گونه پروژه‌ها معمولا ما با پیمانکار شما در ارتباط قرار می‌گیریم تا طرح دقیق‌تر اجرا شده و نتیجه مناسب به‌دست آید.

اگر من الان یک پروژه به شما سفارش بدهم، آیا باید بلافاصله آن را شروع کنیم یا می‌توانیم با فاصله زمانی بعدا آن را شروع کنیم؟

خوشبختانه ما چیزی به عنوان تاریخ انقضا برای سفارش شما نداریم. یعنی اگر شما ثبت سفارش کرده باشید، می‌توانید با خیال راحت هر زمان که مایل بودید آن را شروع کنید. مثلا برای مشتریان ما بسیار پیش آمده که به دلیل تاخیر فروشنده ملک و دیرتر آماده شدن خانه‌ای که قرار بوده تحویل بگیرند یا مواردی مشابه، چندین روز یا حتی چندین ماه بعد از ثبت سفارش، برای شروع پروژه اقدام کرده‌اند. نگران هیچ چیز نباشید، ما طبق روالی که برای شما مطلوب‌تر است کارها را پیش می‌بریم.

لازم به ذکر است که این موضوع در حالتی قابل انجام است که کلیه کارهای طراحی (یعنی طراحی همه فضاهای یک پروژه) با فاصله زمانی انجام شود و به مفهوم تقسیم‌بندی کارها در چند مرحله نمی‌باشد.

من چند فضای مختلف دارم و می‌خواهم به‌وسیله یک طراح، طراحی شود. باید چه‌کار کنم؟

اگر شما چند فضا را برای طراحی مدنظر دارید و می‌خواهید که طراحی همه آن‌ها را یک طراح انجام دهد، کافی است در یک مرحله خرید، همه فضاها را به سبد خرید خود اضافه کنید.

گاهی هم پیش می‌آید شما چند فضای مختلف را مد نظر دارید که می‌خواهید هر کدام را یک طراح متفاوت طراحی کند و یا اینکه هر فضا را در یک زمان مختلف برای طراحی به ما سفارش می‌دهید. در این صورت باید برای طراحی هرکدام به صورت جداگانه یک بسته طراحی انتخاب و خریداری شود. به عبارت دیگر هر بار خرید بسته طراحی به منزله یک پروژه جدید و سپردن آن به یک طراح جدید است.

من در هر طبقه یک فضای بزرگ و یکپارچه دارم. چطور می‌توانم برای آن پروژه تعریف کنم؟

اگر خانه یا محل کار شما یه طبقه بزرگ و یکپارچه است و فضاهای آن تفکیک شده نیست (که ما اصطلاحا آن را پلان باز Open floor می‌نامیم) هزینه طراحی شما به تفکیک هر یک از بخش‌هایی که می خواهید طراحی شود محاسبه می‌شود. به عنوان مثال، اگر شما یک سالن پذیرایی بزرگ دارید که فضای نشیمن خصوصی و سالن غذاخوری هم به آن متصل است، و شما می‌خواهید سالن پذیرایی و غذاخوری برای شما طراحی شود، ما پروژه شما را به‌صورت دو فضا می‌شناسیم و برای آن دو بسته طراحی نیاز است.

اگر فکر می‌کنید تفکیک فضاها به روش فوق منظور شما را برآورده نمی‌کند، پیشنهاد می‌کنیم با ما تماس بگیرید و عکس آن را برایمان بفرستید تا دقیق‌تر بررسی شده و با هم مشورت داشته باشیم. خوشحال می‌شویم بتوانیم بهتر و موثرتر به شما کمک کنیم.

دوره طراحی چیست؟

دوره طراحی یک فرآیند دوطرفه و تعاملی بین طراحتان و شماست که چندین بار طرح را بازبینی و مرور می‌کنید (با توجه به نوع بسته خریداری شده) تا ایده اولیه به طرح تبدیل شود.

در دوره طراحی، شما از طریق معماریال نظرات و پیشنهادات و اصلاحاتتان را به طراح منتقل می‌کنید و طراح نیز نظرات، ایده‌ها و راه‌حل‌های مناسب را به شما پیشنهاد می‌دهد. به این وسیله شما به یک طرح کاملا سفارشی که مخصوص شما طراحی شده است دست پیدا می‌کنید. نگران نباشید که چیزی را از دست بدهید چون ما دائما شما را در معرض ایده‌های جدید و اتفاقات خوبی که برایتان جذاب است قرار می‌دهیم.

ایده اولیه طراحی را چگونه به من نشان می‌دهید؟

روش ما برای ارائه ایده اولیه طراحی به وسیله یک کانسپت برد یا ایده نما است. توضیح آن ساده است! طراح با توجه به اطلاعاتی که از پروژه شما دریافت کرده است و نیز با توجه به سبک مورد نظر شما و نتیجه تست سبک طراحی، یک صفحه حاوی چندین تصویر و متن مختلف که به نحو هنرمندانه‌ای طراحی شده است به شما ارائه می‌کند. در کانسپت برد، شما تصاویری از مبلمان، کاغذ دیواری، اکسسوری‌ها و اقلام تزئینی و … که طراح برای پروژه شما مد نظر گرفته است، رنگ‌های پیشنهادی و نحوه ترکیب آنها، خطوط کلی طراحی و … به شما ارائه می‌شود. به کمک این ایده‌های اولیه می‌توانید با طراحتان به بحث بنشیدید و در مورد آن تبادل نظر کنید.

توجه داشته باشید که ایده نما، به معنای ایده‌های نهایی طرح شما نیست و فقط یک پیشنهاد اولیه است تا به کمک آن شما و طراحتان بتوانید به یک نقطه شروع خوب برای آغاز پروژه‌تان برسید. ایده‌های ناب راه خود را پیدا می‌کنند.

در مودبرد یا بوم ترکیب‌بندی، هر یک از وسایل و کالاهایی که در طراحی لحاظ شده است، یک شماره یا کد دارد که مشخصات، قیمت و نحوه تهیه آن بر طبق همین شماره در لیست قیمت و لیست خرید به کارفرما ارائه می‌شود.

از ابتدا تا انتهای یک پروژه چقدر طول می کشد؟

مدت زمان اجرای یک پروژه بستگی به نوع بسته طراحی و تعداد فضاهایی که نیاز به طراحی دارند محاسبه می‌شود:

  • در بسته طراحی زرین : به ازای هر فضا ۱۵ روز و به ازای هر فضای اضافه ۲ روز به زمان طراحی پروژه اضافه می‌شود.
  • در بسته طراحی بلورین به ازای هر فضا ۷ روز و به ازای هر فضای اضافه ۲ روز به زمان طراحی پروژه اضافه می‌شود.

بدیهی است زمان بیشتر می‌تواند فرصت بیشتری به طراح برای خلق ایده‌های بهتر بدهد، اما اگر به هر دلیل ناچار بودید پروژه شما زودتر از مدت مقرر به پایان برسد کافیست موضوع را با طراح خود در میان بگذارید. معماریال ممکن است بتواند مدت زمان پروژه شما را تا سه روز افزایش یا کاهش بدهد.

برای شروع پروژه باید چه‌کار کنم؟

برای شروع پروژه، ما به حداقل ۴ عکس و یک نقشه دستی اولیه (پلان یا کروکی دستی) از فضای مورد نظر شما نیاز داریم. در کنار آن مشتاق هستیم هرنوع اطلاعاتی را که شما فکر می‌کنید لازم است یا می‌تواند به طراحتان کمک کند، در اختیارمان قرار دهید. مثلا اگر به چیزی حساسیت خاصی دارید یا وسیله‌ای که حتما می‌خواهید در طرح گنجانده شود یا …

در مورد عکس‌ها، تصاویری که با دوربین گوشی شما گرفته شده باشد هم کفایت می‌کند، و البته بدیهی است هر چه کیفیت عکس بهتر باشد، جزئیات بیشتری را برای ما آشکار می‌کند. در مورد روش آسان ترسیم نقشه هم این مطلب را بخوانید.

منظور از تضمین رضایت مشتری چیست؟

طراحی موضوعی بسیار شخصی و سلیقه‌ایست و برای ما رضایت قلبی شما از همه چیز مهم‌تر است. به همین خاطر تمام تلاش تیم معماریال این است که شما از انتخاب خود راضی بوده و تجربه خوبی در کنار هم داشته باشیم. ما بر روی بسته‌های طراحی که خریداری می‌کنید، تضمین رضایت ۱۰۰ درصد ارائه می‌کنیم و آن به این صورت است که :

اگر شما بعد از خرید و استفاده از بسته طراحی که انتخاب کرده‌اید، از آن رضایت ندارید، کافیست موضوع را با تیم پشتیبانی از طریق ارسال یک ایمیل درخواست به info@memarial.com  درمیان بگذارید. لطفا توجه داشته باشید که ضروری است براساس نوع بسته انتخابی، مطابق چارچوب زمانی زیر با همکاران ما تماس بگیرید تا مشمول بهره‌مندی از شرایط ضمانت معماریال باشید :

  • اگر شما از بسته طراحی بلورین استفاده کرده‌اید، باید حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از تایید طرح اولیه با کارشناسان معماریال تماس گرفته و موضوع را در میان بگذارید.
  • اگر شما از بسته طراحی زرین استفاده کرده‌اید، باید حداکثر تا ۲ روز بعد از تایید طرح اولیه با کارشناسان معماریال تماس گرفته و موضوع را در میان بگذارید.

برای پیگیری موضوع، لازم است قبل از هر اقدامی یک مکالمه تلفنی داشته باشیم تا ما از نقطه نظرات و اشکالات به وجود آمده مطلع شویم.

چه چیزی معماریال را از سایر خدمات طراحی داخلی متمایز می‌کند؟

معماریال یک سرویس اینترنتی (سایت) خدمات معماری داخلی و دکوراسیون است که فرآیند طراحی داخلی را به صورت کاملا آنلاین به انجام می‌رساند. یعنی شما به راحتی و در هرکجا که به اینترنت دسترسی داشته باشید، در خانه خود، محل کار، و یا حتی در هنگام راه رفتن با یک گوشی موبایل می‌توانید از این امکانات استفاده کنید.

  • با معماریال شما دیگر به صورت ساعتی یا متری هزینه‌ای نمی‌پردازید.
  • روش اینترنتی، وقت کمتری از شما می‌گیرد و درگیر ترافیک و رفت‌وآمد نمی‌شوید.
  • برای انتخاب دکوراسیون خود انتخاب‌های بیشتری دارید.
  • لازم نیست ساعت‌ها در خیابان از این فروشگاه به آن فروشگاه سر بزنید.
  • قیمت طراحی با توجه به نوع فضا و متراژ آن فرق نمی‌کند. شما برای برای طراحی هر فضا فقط یک هزینه ثابت می‌پردازید.
  • شما با پرداخت یک هزینه چند طرح مختلف از چند طراح دریافت خواهید کرد.
  • لازم نیست برای چیدمان هزینه‌ای پرداخت کنید، معماریال به صورت رایگان این کار را برای شما انجام می‌دهد.

مودبرد چیست؟

مودبرد Mood Board، توسط طراح و بعد از جمع‌بندی اطلاعات دریافتی از شما و در مراحل اولیه طراحی به عنوان ایده اولیه ارائه می‌شود. یک مودبرد تشکیل شده از بخش‌های مختلف دکوراسیون پیشنهادی برای فضایی که انتخاب کرده‌اید که تک‌تک آن‌ها بر اساس سبک، سلیقه و بودجه‌ای که شما در نظر گرفته‌اید، انتخاب شده‌اند. مودبرد به یک اتاق شبیه است که اجزای مختلف آن با ترکیب رنگ و مدل و مقیاس نسبتا واقعی نشان داده شده است تا شما آن‌ها را درکنار هم ببینید و به شما ایده بدهد که چگونه با هم کار می‌کنند؟

MoadBoard

مودبرد حال‌و‌هوای کلی طرح را نشان می‌دهد. به طراح کمک می‌کند ایده‌های خود درباره ترکیب رنگ، مبلمان و… را برای کارفرما به نمایش گذارد تا کارفرما قبل از خریدن وسایل بداند که طراح چگونه ترکیبی جذاب و دلنشین از رنگ‌ها، بافت‌ها، مبلمان و اقلام تزیینی و … را در کنار هم قرار داده است.

اگر جواب سوالتان اینجا نیست، می‌توانید اینجا، آن را از ما بپرسید ...

اگر سوالی برایتان پیش آمد و یا پیشنهادی داشتید، خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید . ما حتماً آن را بررسی کرده و پاسخ می دهیم...

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

دانلود رایگان
کتاب 9 راز طلایی درباره رنگهای خنثی
درطراحی دکوراسیون داخلی

چقدر با اهمیت رنگ ها در دکوراسیون آشنا هستید؟
چقدر رنگ ها را خوب میشناسید و میدانید چگونه از ان ها بهتر استفاده کنید؟
چگونه رنگهای خنثی در طراحی دکوراسیون معجزه می کنند؟
چگونه خیلی ساده و ارزان دکوراسیون خانه و محل کارمان را متحول کنیم؟
و ...

 پاسخ همه این سوالات و مطالب خواندنی بسیار دیگر را در این کتاب بیابید ...