Loading…

معماریال چگونه طراحی می کند؟

از طراحی داخلی خانه تا اجرای دکوراسیون

کامل ترین خدمات، با کمترین هزینه

ما طراحی داخلی خانه و محل کار شما را با سه گام آسان ، سریع و مقرون بصرفه انجام می دهیم :

آنچه بدست می آورید:

+ کشف می‌کنید سلیقه شما
به کدام سبک طراحی نزدیکتر است!

چگونه ؟

با چند کلیک ساده، اطلاعات اولیه‌ای درباره سلیقه و فضای موردنظرتان به ما بدهید.
بسته طراحی خود را انتخاب کنید.
تعیین کنید که کدام فضاها باید برای شما طراحی شود و چه بودجه‌ای برای این کار در نظر گرفته‌اید.

پروژه خود را تعریف کنید

آنچه بدست می آورید:

+ طرح اولیه (بوم ایده پردازی و بوم ترکیب بندی)
+ نقشه جانمایی وسایل
+ نقشه‌های اجرایی
+ تصاویر سه بعدی از طرح
+ تور مجازی °360

شما چند ایده از چند طراح مختلف دریافت می کنید، بهترین ایده را انتخاب نمایید.
ما طراح آن ایده را به شما معرفی می کنیم.
طراح با دریافت نظرات شما طرح دکوراسیون را نهایی می‌کند.

بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید

آنچه بدست می آورید:

+ لیست خرید
+ لیست قیمت تضمین شده
+ ثبت سفارش و خرید
+ چیدمان رایگان

بر اساس طرح نهایی، یک لیست خرید با "تضمین بهترین قیمت" دریافت می‌کنید.
مشخصات دقیق کالا و فروشنده آن به شما قرار ارائه می‌گردد.
با توجه به نوع بسته طراحی ثبت سفارش و خرید انجام می‌شود.
دکوراسیون به صورت رایگان و با نظارت طراح چیدمان می‌شود.

لیست خرید را نهایی کنید

تضمین بهترین قیمت

هرفضا‌:‌فقط یک هزینه ثابت

دریافت ایده از چند طراح مختلف

تضمین رضایت مشتری

چیدمان رایگان

طراحی داخلی چیست؟

طراحی داخلی خانه یا فضا (Interior design)، طبق تعریف دانشنامه ویکیپدیا گروهی از کارهای مختلف را توصیف می‌کند که در عین حالی که مرتبط با پروژه می‌باشد مرتبط با تبدیل آن به تنظیمات مؤثر برای طیف وسیعی از فعالیت‌های انسانی است. هنر و علم ارتقای فضای داخلیِ ساختمان برای دستیابی به محیطی سالم‌تر و زیباتر برای افرادی است که از فضا استفاده می کنند.  طراح داخلی کسی است که چنین پروژه‌هایی را برنامه‌ریزی، هماهنگ و مدیریت کند.

طراحی داخلی خانه چند بعدی است که شامل توسعه مفهومی، ارتباط با ذینفعان پروژه و مدیریت و اجرای طرح است. طراحی داخلی خانه یا فضا، فرآیند طراحی کامل نمای داخلی یک فضا، با در نظر داشتن مواردی مثل طراحی کف، پنجره‌ها، درها، دیوارها، نورپردازی، اثاثیه و دیگر بخش های ساختمان می باشد. در بعضی از کشورهای اروپایی، جایی که این حرفه از آنجا نشات گرفته، به عنوان معمار داخلی نیز از این حرفه یاد می شود.
در لغت‌نامه ی وبستر، طراحی داخلی چنین تعریف شده‌است: «هنر یا عمل برنامه‌ریزی و نظارت بر طراحی و اجرای معماری داخلی و مبلمان». این نوع طراحی  طیف متنوعی از فضاها و اقشار جامعه را در بر می گیرد و از طریق علم درک رفتار و علایق افراد به خلق فضاهای کاربردی و متناسب با عملکردهای داخل یک ساختمان منجر شود.
در خصوص تاریخچه رشته طراحی داخلی باید گفت که از اواسط قرن بیستم و با ظهور مدرنیسم، اصطلاح طراح داخلی خود را به عنوان یک حرفه جدی نشان می دهد.

طراحی داخلی خانه و فضا از نگاه معماریال

فلسفه اصلی طراحی داخلی تیم معماریال، بهینه سازی کیفیت فضا و به حداکثر رساندن زیبایی با بهره گیری از خلاقیت است، به نحوی که فرایند انجام آن آسان، سریع و مقرون به صرفه باشد. اصل مهم برای طراحان ما رعایت کردن اصول فنی،مهندسی، بایدها و نبایدهای تجربی ست تا فضایی مملو از آراستگی و راحتی را به ارمغان می آورد. معماریال می کوشد، با ارائه سبک جدیدی از خدمات تخصصی، معماری و طراحی داخلی را در سطح جامعه گسترش دهد به نحوی که دیگر طراحی دکوراسیون و معماری داخلی متعلق به یک قشر خاص و طبقه اجتماعی محدود نباشد.

معماریال یعنی معماری برای همه 

 

چرا باید به طراح داخلی اعتماد کنیم؟

طراح داخلی خانه یا محل کار با بهره گیری از مهارت کافی محیط داخلی با ویژگیهای کاربردی، ایمن و منطبق با کدهای ساختمان، قوانین و نیازها خلق می کند. تحقق این ویژگی‌ها در پس انتخاب رنگ، مبلمان و اعمال دانش طراح در راستای بهبود نقشه ساختمان، بارهای اشغالی و قواعد طراحی بادوام، قرار می‌گیرد. طراح داخلی باید از طیف وسیعی از رشته های مختلف، از جمله معماری، دکوراسیون و غیره آگاه باشد.

بهترین طراح داخلی
طراح داخلی دارای طیف وسیعی از دانش و هنر است

طراحان داخلی، تخصص و استعداد ویژه ای برای به اجرا در آوردن سلیقه و نظر شما به بهترین نحو دارند. شما با مراجعه به طراحان داخلی و دکوراتورها می توانید از هزینه های اضافی و اشتباهات فاجعه بار جلوگیری کنید و از زیبایی دکوراسیون منزل تان مطمئن باشید. هدف از هنر طراحی داخلی خانه، عموما فراهم کردن محیطی راحت و از منظر زیبایی‌شناسی دلپذیر است که خواسته‌ها و انتظارات صاحب آن را برآورده می‌کند. در واقع طراحی داخلی خانه ترکیبی از هنر و مهندسی است.

طراحی داخلی خانه یک مهارت و هنر است که منحصرا فضا و کیفیت زندگی را در فضا افزایش می دهد و بهبود می بخشد. یک طراح و معمار حرفه ای، قابلیت این را دارد که سطح این تجربه را افزایش دهد و فضای اقامت شما را تبدیل به یک خانه دنج و مورد انتظار شما –یعنی همان انتظاری که از یک فضای خانه ایده آل می رود- نماید.

بازسازی
طراحی داخلی خانه یک مهارت و هنر است

یک طراح و معمار داخلی می تواند در داستان نویسی و سناریو سازی بصری به شما کمک کند. یک طراح داخلی خانه می تواند تمامی انتظارات شما را به طور خاص برآورده کند، اگر تنها به او اعتماد کنید.

جهت مشاوره رایگان با طراحان ما تماس بگیرید 

طراح داخلی چه خدماتی ارائه می کند؟

 • ملاقات با مشتریان برای آگاهی از نیازها و نظرات آنها
 • ایجاد طرح ها مطابق با نیاز مشتریان، بودجه آنها و نوع ساختمان
 • تهیه طرح اولیه برای نشان دادن به مشتریان
 • مشاوره دادن به مشتریان در خصوص رنگ ها، پارچه ها، وسائل و مبلمان
 • ایجاد طرح های نهایی با کمک برنامه های کامپیوتری
 • مشخص کردن زمان بندی و تخمین هزینه های پروژه
 • تهیه مبلمان، پارچه ها، کف پوش ها و پوشش دیوارها در صورت لزوم
 • نظارت بر نصب و اجرای طرح ها
 • بازدید از پروژه برای اطمینان از رضایت داشتن مشتری
قیمت طراحی
خدمات طراحی داخلی در محل پروژه شما

طراحی داخلی خانه با معماریال چه ویژگی هایی دارد؟

معماریال سامانه ارائه خدمات آنلاین طراحی داخلی خانه و محل کار، با مدیریت زمان و هزینه و شناخت دقیق محدوه (ویژگی ها یا نیازهای پروژه) می تواند فرایند طراحی را به بالاترین کیفیت نزدیک کند. 

اما چگونه ...؟

1 – مدیریت زمان:

ارائه خدمات طراحی داخلی بر بستر آنلاین ( تحت وب و اپلیکیشن)، از طولانی شدن پروسه ها جلوگیری می کند، ضرورت رفت و آمد ها و صرف زمان برای تبادل نظر و ارائه محتوا را به حداقل کاهش می دهد و امکان ارائه خدمات طراحی داخلی در طول 24 ساعات شبانه روز را مقدور می سازد.

2- مدیریت هزینه:

ارائه خدمات طراحی داخلی خانه و محل کار بر بستر آنلاین ( تحت وب و اپلیکیشن)، از یک سو منجر به صرفه جویی در هزینه های مرتبط با رفت و آمدها، بازدید های حضوری جهت انتخاب و... می شود. علاوه بر این، ارائه خدمات طراحی داخلی در معماریال بر مبنای تعداد فضا و با یک مبلغ ثابت انجام می شود. بنابراین متراژ فضا یا موقعیت مکانی هیچ تاثیری بر قیمت طراحی داخلی ندارد و عملا آن را به شکل یکسان در اختیار عموم قرار می دهد. از سوی دیگر با تعریف فرایند های صحیح در پروسه طراحی، ضمن شناخت دقیق از خواسته های مشتری، مختصات پروژه و نیازهای زمانی و مکانی طرح از دوباره کاری ها و هزینه های مضاعف پیش گیری می کند.

3- مدیریت مختصات پروژه:

طراحی داخلی خانه و محل کار در معماریال بر اساس فرایندهای دقیق با نظارت دفتر مرکزی توسط طراح داخلی ذیصلاح انجام می شود. در پروسه طراحی داخلی، از طریق آزمون آنلاین، ارسال پرسشنامه و انجام مصاحبه های آنلاین و تلفنی، طراح داخلی به شناخت دقیق از تمامی اجزای طرح، خواسته های پروژه، سبک طراحی و تعامل سازنده با کارفرما دست می یابد. به نحوی که کارفرما در هر زمان در طول فرایند طراحی به طراح دسترسی دارد و او را به عنوان مشاور و همرا ه در کنار خود احساس می کند. این امر ضمن ایجاد اعتماد متقابل، فرایند طراحی را به تجربه ای لذت بخش تبدیل می کند.

 

بنابراین به طور خلاصه می توان گفت مهمترین مزیت های طراحی داخلی خانه به روش معماریال در مقایسه با مدل های متداول و سنتی به شرح زیر است:

 1. صرفه جویی در زمان و هزینه به مدد ارائه خدمات طراحی داخلی بر بستر آنلاین
 2. کاهش هزینه های طراحی داخلی و قرار دادن خدمات در دسترس عموم اقشار جامعه (دموکراتیزه کردن طراحی داخلی)
 3. تعامل دقیق، فعال و کارا میان طراح داخلی و کارفرما
 4. تجربه ای جدید و لذت بخش برای کارفرما
 5. جذابیت پروژه های طراحی داخلی بصورت پروژه های پاره وقت و یا تمام وقت برای طراحان در سراسر کشور (فرصت اشتغال)
 6. طراحی داخلی بر مبنای ضوابط، استانداردها و اصول حرفه ای با کنترل دفتر مرکزی
 7. شناخت دقیق از مختصات پروژه به مدد فرایند دقیق شناخت پروژه
 8. فرایند تعاملی طراحی داخلی ، به نحوی که کارفرما خود را همگام با مسیر طراحی حس می کند
 9. تطبیق دقیق آنچه طراحی میشود با آنچه اجرا میشود (ارائه لیست خرید و لیست اجرایی)
 10. امکان تجسم سه بعدی طرح قبل از شروع به اجرا و تایید طرح
معماریال
ویژگی های طراحی داخلی خانه و محل کار با معماریال: مدیریت زمان و هزینه و شناخت دقیق محدوه

چرا باید معماریال را انتخاب کنیم؟

معماريال، پيشرو در ارائه خدمات طراحي معماری و دكوراسيون داخلی بصورت آنلاین است كه با محوریت سه اصل کیفیت بالا، قیمت مناسب و تعامل فعال با مشتريان، به ارائه طیف متنوع خدمات از  مشاوره و طراحي دكوراسيون  تا تامين كالاهاي مورد نياز و نيز اجرا می پردازد. معماریال از اين طريق زمينه ساز ارائه خدماتي مبتني بر وب و بصورت عمدتا غير حضوري بوده كه منجر به كاهش هزينه هاي طراحي داخلی خانه و صرفه جویی در وقت و به تبع آن افزایش رضايت مشتريان مي شود. مهمترین تفاوت معماریال با سایر شرکتهای طراحی داخلی عبارتند از:

 • ارائه خدمات باكيفيت با کمترین هزینه با استفاده از به روزترين روشهای خدمت رسانی و جدیدترین سبکها
 • ايجاد محيط مطلوب سكونت، فعاليت و فراغت براي همه مشتريان با ويژگيهاي آرامش، نشاط و...
 • پشتيباني فني و مشاوره اي در زمينه خدمات دكوراسيون و معماري داخلي به صورت تمام وقت

برای استفاده از خدمات طراحی داخلی خانه و محل کار مبتني بر وب بصورت غيرحضوري، با واحد کارشناسان فنی معماریال تماس بگیرید

 

معماریال چگونه سبک و سلیقه شما را شناسایی می کند؟

شما طرفدار کدام سبک دکوراسیون داخلی هستید؟ دانستن این موضوع که سبک مورد علاقه ی شما در چیدمان و طراحی منزل چیست به شما در انتخاب عناصر و جزئیات فضایی که سالها قرار است در آن زندگی آرام و راحتی را سپری کنید کمک بزرگی خواهد کرد. اما یافتن سبک مورد علاقه تان بسیار راحت تر از اجرای آن است و این درست همان جایی است که تست سلیقه شناسی معماریال به کمک تان می آیند. برای مشخص شدن سبک دلخواهتان کافیست خیلی ساده بر روی کادر زیر کلیک نمایید و با پاسخ به چند سوال ساده و انتخاب چند تصویر، در مدت کمتر از 3 دقیقه سبک طراحی و سلیقه طراحی خودتان را شناسایی کنید.

در تست سلیقه شناسی شرکت کنید 

 

 

 

 

طراح اختصاصی شما چگونه انتخاب می‌شود؟

باشگاه طراحان معماریال، از معماران خوش ذوق و خلاق با مهارت در طراحی یک یا چند سبک دکوراسیون تشکیل شده است. معماریال با توجه به سبک، سلیقه و خواسته‌های کارفرما، طراحی را که تجربه‌ و مهارتهایش بیشترین همخوانی را با خواسته‌ها و نیازهای کارفرما دارد به او معرفی می‌کند.