Loading…

فرایند کار طراحی چگونه انجام می‌شود؟

در بسته طراحی برنزی، ابتدا شما یک طرح اولیه برای دکوراسیون فضای مورد نظرتان دریافت می کنید. سپس دو روز وقت دارید تا طرح را بررسی کنید و نظرات خود را به طراحتان منتقل کنید. سپس به مدت ۲ روز با طراحی که به شما معرفی می شود کار می کنید، نظرات و اصلاحات موردنظرتان را از او می خواهید. بعد از آن سه روز،  طراح شما، طرحتان را نهایی می کند و یک مودبرد که شامل مشخصات و جزئیات کامل طرح شماست به همراه لیست خرید آن را برای شما می فرستد. اگر هنگام خرید، گزینه خرید را نیز انتخاب کرده باشید، معماریال کلیه اقلام لیست خرید را که به تایید شما رسیده است به جای شما خریداری می کند و به صورت رایگان در محل مورد نظرتان چیدمان می کند. این بسته برای کسانی طراحی شده است که نمی خواهند تغییرات اساسی ایجاد کنند و به عبارت دیگر فقط می خواهند دستی به سر و روی فضایشان کشیده شود. پس خیالتان راحت باشد! چون یک طراح با سلیقه بر کل کار نظارت دارد.

در بسته طراحی نقره‌ای، ابتدا شما دو طرح اولیه از دو طراح مختلف دریافت می کنید. سپس طرحی را که بیشتر نظرتان را جلب کرده باشد، انتخاب می کنید و طراح آن به شما معرفی می شود. آنگاه به مدت ۴ روز با طراحتان کار می کنید، نظرات و اصلاحات موردنظرتان را از او می خواهید. از روز پنجم به بعد، طراح شما شروع به نهایی کردن طرح و انتخاب تک تک جزئیات آن با دقت فراوان  می کند. ۴ روز بعد شما مودبرد، نقشه جانمایی و سه بعدی های طرح فضای خود را دریافت می کنید. اگر نظری داشتید به طراح اعلام می کنید و بعد از دو روز طرح کامل شده به همراه لیست خرید با تضمین بهترین قیمت را دریافت می کنید. اگر اقلام لیست خرید، به تایید شما رسید، خرید شما انجام می شود بصورت رایگان در محل مورد نظرتان چیدمان می کند. این بسته برای کسانی طراحی شده است که می خواهند با یک هزینه متوسط، تغییرات کلی در فضای مورد نظرشان بوجود آورند. قیمت ها با تضمین کمترین بودن و در مواردی با تخفیف های ویژه معماریال ارائه می شوند. فقط کافیست پا روی پا بگذارید و منتظر اتفاقات جالبی باشید!

در بسته طراحی طلایی، ابتدا شما سه طرح اولیه از سه طراح مختلف دریافت می کنید. طرحی را که بیشتر دوست دارید انتخاب می کنید. طراح آن به شما معرفی می شود و یک هفته در خدمت شماست تا هر نظر و دیدگاهی داشتید به اتفاق روی آن کار کنید. بعد از آن فرایند نهایی کردن طرح آغاز می شود و شما ۵ روز بعد علاوه بر مود برد و نقشه جانمایی و مدل سه بعدی طرح، یک تور مجازی هم خواهید داشت تا با آن به صورت مجازی در فضای طراحی شده چرخی بزنید و همه جزئیات را از نزدیک ببینید. هرچیز که بنظرتان نیاز به اصلاح داشت را اعلام کنید و در چارچوب زمانبندی کل کار، هر چندبار که بخواهید (حداکثر ۴ بار) فرایند اصلاح تکرار می شود. بعد از چهار روز طرح کامل شده به همراه لیست خرید با تضمین بهترین قیمت را دریافت می کنید. اگر اقلام لیست خرید، به تایید شما رسید، خرید شما انجام می شود و به صورت رایگان در محل مورد نظرتان چیدمان می شود. این بسته برای کسانی طراحی شده است که به دنبال تغییراتی اساسی و لوکس هستند. زمان بیشتر به شما و طراح اجازه می دهد انتخاب های بهتری داشته باشید. منتظر اتفاق های هیجان انگیزی باشید، اگر این بسته را انتخاب می‌کنید.