Loading…

قوانین و مقررات استفاده از وبسایت معماریال

کارفرمایانی که قصد عضویت، خرید و یا استفاده از وب سایت معماریال را دارند، لازم است متن قوانین و مقررات را به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید نمایند.

 

قوانین پیش رو، راهنما ها، دستورالعمل ها و مطالبی که در این سایت، پیش روی شما قرار داده شده است، یک قرارداد قانونی است بین شما ("شما" = "کاربر"،"کارفرما"،"طراح") و معماریال ("ما" = "معماریال" ، "memarial.com") که به آن از این به بعد "قوانین" می‌گوییم. با ورود به سایت معماریال https://memarial.com و سایت های وابسته و زیر مجموعه ها، ساب دامنه ها ("سایت")، شما موافقت خود را با این قوانین اعلام می دارید. کارفرمایانی که قصد عضویت، خرید ویا استفاده از وب سایت معماریال را دارند، لازم است متن قوانین و مقررات را به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید نمایند. ورود کارفرمایان به وب سایت معماریال و اقدام به عضویت، ایجاد پروفایل شخصی، ثبت سفارش و استفاده از سایر خدمات ارائه شده، به معنای آگاه بودن از شرایط و قوانین و پذیرفتن آن ها است.
کلیه اصول و رویه‏‌های معماریال منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است. توجه داشته باشید قوانین مندرج در این صفحه در طول زمان قابل تغییر است و معماریال این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند. این تغییرات در همین صفحه به روز رسانی می شود از این رو، مسئولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات بر عهده کارفرما است.

بررسی کلی

سایت معماریال، یک سرویس اینترنتی خدمات معماری، طراحی داخلی و دکوراسیون است که افرادی که نیازمند خدمات معماری، طراحی داخلی و دکوراسیون هستند("کارفرمایان") را با تیم طراحان حرفه‌ای و خوش ذوق معماریال("طراحان") و تامین کنندگان خدمات و فروشندگان تجهیزات و اقلام دکوراسیون ("تامین کنندگان") برای تامین خدمات طراحی داخلی آنلاین و کمک به کارفرمایان برای خرید و چیدمان مبلمان و لوازم جانبی در ارتباط قرار می‌دهد. معماریال این امکان را می دهد تا کارفرمایان پروژه های خود را در سایت ثبت نموده و با تعیین بودجه و سبک مورد نظرشان و با  انتخاب بهترین ایده و طراح، آن را به انجام برسانند و"طراحان" نیز با انجام پروژه ها، کسب درآمد کنند.
توجه: از آنجاکه معماریال در زمینه نحوه ارائه خدمات و فروش بسته های طراحی تابع قوانینی است که در اینجا ذکر شده است، به هیچ عنوان مسئولیتی به عنوان شخص ثابث درقبال هرگونه توافق خارج از چارچوب این قوانین میان کارفرما و طراح ، کارفرما و تامین کننده و یا طراح و تامین کننده و همچنین هر نوع تراکنش مالی میان آنها خارج از چارچوب های تعیین شده در این مقررات نخواهد داشت. بنابراین مسئولیت مادی و حقوقی هر توافقی ازین دست مستقیما متوجه طرفین ان توافق خواهد بود.

روابط کارفرما و طراح

برای انجام پروژه در سایت معماریال، کارفرما و پیمانکار بصورت مستقیم با هم در ارتباط اند. بصورتی که بعد از ارسال پیشنهاد ایده طرح اولیه، کارفرما بهترین پیشنهاد را انتخاب، و طراح آن ایده به کارفرما معرفی می‌شود. کارفرما موافقت می کند طرح نهایی را تایید کند  و طراح موافقت می کند که طرح و ملزومات آن را با توجه به نوع بسته خریداری شده طبق شرح خدمات و در زمان تعیین شده تحویل دهد (a) قرارداد بین کارفرما و طراح شامل توضیحات و مدارک پروژه (تصاویر، کروکی و ...)، ایده پیشنهادی طراح و باقی شرایط و قوانینی است که بین کارفرما و طراح در سایت توافق شده، (b)قوانین سایت (c)و هر مطلب و فایل دیگری که در سایت آپلود شده و مورد توافق طرفین قرار گرفته شده باشد، می باشد. شما موافقت می کنید که وارد هیچ توافقی که قوانین سایت را نقض کند نشوید. هر توافقی که قوانین سایت را نقض کند باطل است. کارفرما مسئولیت بررسی، پیگیری و پرداخت در زمان مقرر برای دریافت نتیجه مطلوب را بر عهده دارد و طراح مسئولیت ارائه خدمات با کیفیت در زمان مقرر بر اساس شرح خدمات و بسته طراحی مورد نظر کارفرما را بر عهده دارد. کارفرما و طراح هر دو موافقت می کنند در جهت انجام اجرای توافق با یکدیگر همکاری و منصفانه رفتار کنند.کارفرما و طراح توجه دارند و موافقند که هر کدام به عنوان فردی مستقل رفتار می کنند. طراح به عنوان یک پیمانکار مستقل، خدمات خود را ارائه می کند و هیچ رابطه ای از نوع شراکت، کارمند، مشارکت، نماینده یا هر چیز دیگری بین کارفرما و طراح یا بین معماریال با کارفرما و طراح وجود ندارد.

روابط کارفرما و معماریال

این وب سایت و اپلیکیشن معماریال، تنها مرجع رسمی برای ثبت و پیگیری سفارش مشتریان است، وب سایت معماریال هیچ آدرس اینترنتی دیگری غیر از memarial.com ندارد .اما کارفرمایان جهت برقراری ارتباط می توانند علاوه بر تماس با 14 87 26 00 99 98+ واحد پشتیبانی معماریال،  از طریق آدرس ایمیل info@memarial.com نیز با ما تماس بگیرند.

معماریال بر مواردی از قبیل کیفیت انجام پروژه، درست و دقیق بودن پروژه های ثبت شده، سطح دانش، پیشینه یا توان طراحان و اطمینان از انجام کار توسط طراح، نظارت دارد. از سوی دیگر کارفرما و طراح می بایست با یکدیگر تمام مسائلی که مربوط به حقوق و تعهدات می باشد را حل و فصل کنند. کارفرما و طراح توجه دارند و موافقند که ارزش، اعتبار و حسن نیت سایت، بستگی به عملکرد آنها در انجام پروژه دارد. به همین خاطر معماریال بر پروژه ها نظارت خواهد داشت تا دو طرف به موقع تعهدات خود را اجرا کنند .هر نوع استفاده شما از سایت، شما را به شریک، نماینده و شعبه معماریال تبدیل نخواهد کرد.

ثبت نام

تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از امکانات معماریال استفاده کنند، به استثنای اشخاص با سن کمتر از 18 سال. برای استفاده از سایت، می بایست موافقت خود را با تمامی قوانین سایت اعلام کنید. شما موافقت می کنید (1) طبق قوانین و دستورالعمل های سایت رفتار کنید و به موارد گفته شده عمل کنید (2) مسئولیت مالی استفاده از سایت، خریدها، خدمات دریافت شده را بر عهده بگیرید (3) تعهدات خود را در قبال پروژه ای که دارید انجام دهید، مگر اینکه این تعهدات خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران یا سایت معماریال باشد.
در هنگام ثبت نام از شما درخواست می شود تا نام کاربری و رمز عبور برای حساب خود انتخاب کنید. شما بصورت کامل در حفظ و نگهداری رمز عبور خود مسئول هستید. ما با مشاهده هرگونه فعالیت در حساب شما چنین برداشت خواهیم کرد که شما یا فردی که از طرف شما اجازه دسترسی به او داده شده است وارد حساب کاربری شما شده است .درصورت مشکوک شدن به دسترسی غیر مجاز به حساب خود، بلافاصله از طریق بخش پشتیبانی به ما اطلاع دهید.

دسترسی و استفاده از خدمات

  1. ثبت سفارش: همه افراد می‌توانند از وب سایت ما بازدید کنند اما ثبت سفارش در سایت مستلزم ثبت نام و عضویت در سایت می باشد. وقتی که می‌پذیرید برای استفاده از خدمات و یا ثبت سفارش خود ثبت نام کنید، بطور ضمنی موافقت می‌کنید که اطلاعات واقعی، دقیق، جاری و کامل از خودتان را در فرم ثبت نام ارائه دهید و آن را محفوظ نگه دارید. اطلاعات ثبت نامی و سایر اطلاعات مربوط به شما مطابق قوانین حریم خصوصی ما محفوظ می‌ماند.

ثبت سفارش خدماتی که از سوی معماریال به کارفرمایان داده می شود 24 ساعته بوده و تمامی سفارشات ثبت شده بلافاصله از همان روز کاری و در اسرع وقت در دست اقدام قرار می گیرد. انجام پروژه های دکوراسیون در معماریال تحت شرایط و قوانین مندرج در این برگه امکان پذیر است. عدم توجه به نکات بیان شده، در صورت بروز خسارت مسئولیتی را برای پرداخت خسارت متوجه معماریال نمی کند.

  1. حساب کاربری و کلمه عبور: مسئولیت حفظ و نگهداری از اطلاعات ورود به حساب کاربری شامل نام کاربری، رمز عبور و اطلاعات شخصی درج شده بر روی سایت و اپلیکیشن، بر عهده کاربران است. برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. شما موافقت میکنید (الف) هرگونه استفاده غیرمجاز از گذرواژه یا حساب یا هرگونه نقص امنیتی دیگر را بلافاصله به معماریال اطلاع دهید و (ب) اطمینان حاصل کنید که در پایان هر جلسه یا دسترسی به سرویس از حساب کاربری خود، از آن خارج شوید. معماریال مسئولیتی در قبال هر گونه زیان یا خسارت ناشی از کوتاهی شما در رعایت این بخش نخواهد داشت. اگر به هر دلیل محرز شد اطلاعات حساب شما به خطر افتاده است یا اینکه شخص ثالثی به حساب شما دسترسی داشته است، شما موافقت می کنید که بلافاصله موضوع را از طریق ارسال ایمیل به info@memarial.com و یا تماس با واحد پشتیبانی اطلاع رسانی کنید.
  2. محتوای کاربران: شما به شخصه مسئول تمام محتوایی هستید که در سایت معماریال به انتشار قرار می دهید. برای مثال هر محتوایی که شامل تصویر، صدا یا ویدیو باشد (محتوای چند رسانه ای)، هر پستی، نظر یا مطلبی در فضای عمومی وب سایت، پیام های خصوصی و هر جای دیگر، هر محتوایی که در بخش هایی مانند پروفایل، نمونه کار، رزومه، پروژه، نظرات و ... ثبت می کنید. شما بصورت کامل مالک و مسئول تمام محتوایی هستید که در سایت معماریال انتشار می دهید.

بدین ترتیب شما به معماریال این اجازه و حق را می دهید تا از این محتوا در جهت تبلیغات خدمات و سرویس های خود استفاده کند.
اطلاعات و محتوای شما نباید (الف)حقوق دیگران را نقض کند و نباید در تداخل با حقوق مالکیت معنوی با دیگران قرار گیرد (ب) باعث عصبانیت، تهدید، آزار و اذیت دیگران شود (ج) همینطور نباید مغایر با شئونات اخلاقی باشد.
معماریال صحت اطلاعاتی که کاربران ارائه داده اند را تائید نمی کند و معماریال مسئولیتی در قبال هر گونه اطلاعاتی که کاربران در این سایت منتشر می کنند، ندارد.

پرداخت ها

پرداخت های مشتری: مبلغ هزینه ("پرداخت") که مشتریان برای خرید بسته های طراحی می پردازند با توجه به نوع سرویس های انتخابی بر روی سایت محاسبه و تعیین می شود. مبلغ هزینه ("پرداخت") خرید محصولات برای مشتریان (درصورتی که خرید به معماریال واگذار شده باشد)، بصورت فاکتور ارائه می گردد.

پرداخت طراح: جزئیات مربوط به پرداخت به طراحان در "کتابچه طراح" ارائه شده توسط معماریال مشخص شده و در مکاتبات دوره ای در اختیار طراحان قرار داده شده است. پرداخت از طریق شماره حسابی که طراح در هنگام ثبت نام معرفی نموده است انجام خواهد شد.

هزینه های اضافی: هر گونه هزینه اضافی، مانند مالیات، کارمزد و یا هزینه حمل و نقل، در فاکتور ارائه شده منظور شده است و بصورت جداگانه وجهی دریافت نمی گردد.

مقررات و ضوابط حریم خصوصی

معماریال ضمن احترامی که برای حریم شخصی کارفرمایان قائل است، برای استفاده از امکانات وب سایت و اپلیکیشن اطلاعاتی را از کارفرمایان درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به مشتریان خود ارائه دهد. معماریال درباره این اطلاعات مطابق با قانون حریم خصوصی جمهوری اسلامی ایران عمل می‌کند. هنگام استفاده از معماریال، ممکن است اطلاعاتی درباره خودتان، مانند شماره تلفن و نشانی پست الکترونیکی ارائه کرده یا اطلاعاتی درباره فضاهای محل کار یا سکونت خود ثبت کنید، شما این امکان را در اختیار معماریال قرار می‌دهید که اطلاعات هویتی و تماستان را در اختیار طراح معماریال قرار بدهد، تا بتوانند درباره درخواستی که دارید، با شما تماس بگیرند. کارفرمایان برای ثبت سفارش از طریق معماریال، باید اطلاعات درخواست شده را به درستی اعلام نمایند و معماریال مسئولیتی در قبال هر گونه مشکلات ایجاد شده به دلیل ارائه اطلاعات نادرست نخواهد داشت. توجه داشته باشید در صورت ارائه اطلاعات کامل، خدمات بهتر و بیشتری قابل ارائه خواهد بود و چنانچه اطلاعات کافی ثبت نشده باشد، معماریال مسئولیتی در قبال کیفیت خدمات و اطلاع رسانی های ضروری وابسته به آن ندارد. مسئولیت حفظ و نگهداری از اطلاعات ورود به حساب کارفرمایی شامل نام کارفرمایی، رمز عبور و اطلاعات شخصی درج شده بر روی سایت و اپلیکیشن، بر عهده کارفرمایان است. برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کارفرمایان نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.