Loading…

معماریال اولین سامانه اینترنتی خدمات طراحی دکوراسیون منزل، معماری و طراحی داخلی است.
طراحی دکوراسیون خانه و محل کار

ما معتقدیم، دانش طراحی، قدرت منحصر به فردی دارد که میتواند نگاه ما را به دنیا عوض کند.

طراحی چیدمان خانه و محل کار

چگونه از معماریال استفاده کنیم؟

اگر در فکر تغییر دکوراسیون داخلی و طراحی چیدمان خانه، محل کار و فضای زندگی خود هستید، معماریال یک راه حل سریع، آسان و در دسترس برای این کار است. معماریال نخستین سامانه خدمات آنلاین معماری و دکوراسیون داخلی است. شما با مراجعه به وب سایت www.memarial.com، ابتدا بودجه مورد نظرتان را تعیین می کنید. سپس سبک طراحی و سلیقه‌ای که بیشتر می‌پسندید را انتخاب نموده و آنگاه بر‌اساس خواسته های شما و  نوع بسته‌طراحی انتخاب شده، چند ایده اولیه توسط معماران و طراحان معماریال ارائه می‌شود. پس از تائید طرح، یک لیست خرید و یک لیست قیمت به همراه مشخصات فروشندگان را دریافت خواهید کرد تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود. در آخرین گام، چیدمان خانه و محل کار شما با نظارت طراحتان، به صورت کاملا رایگان انجام می شود، و این هدیه ای است کوچک از طرف ما، که امیدواریم خرید شما از معماریال را برایتان تجربه ای لذت بخش سازد.ما در کنار شما هستیم تا بهترین لحظه ها را به دیدار شما دعوت کنیم.

چرا معماریال را تاسیس کردیم؟

کامیار طلوع‌بهبود و حنّا مبارکی
هم‌بنیانگذاران خدمات آنلاین دکوراسیون داخلی معماریال

حدوداً دو سال پیش بود که بعد از چندین سال فعالیت حرفه ای در زمینه طراحی داخلی، معماری و دکوراسیون، تصمیم گرفتیم خدمات طراحی را همگانی کنیم و نشان دهیم که طراحی دکوراسیون تا چه حد می تواند آسان، جذاب و مقرون بصرفه باشد.

از آن به بعد، ما با مشتریان و کارفرمایان بسیاری دوباره و دوباره کار کرده ایم، چون آنها دیده اند که در هنر طراحی، چه قدرت عظیمی نهفته است. آنها می دانند که یک فضای طراحی شده و زیبا، می تواند سبک زندگی، کار و دنیایشان را تغییر دهد.

چه اینکه شما بخواهید از صفر شروع کنید و یا اینکه انبوهی از ایده ها در ذهن داشته باشید، طراحان ما می دانند چگونه شما را به رویاهایتان نزدیک کنند.

برای معماریال، هیچ چالش طراحی آنقدر بزرگ نیست و هیچ بودجه ای هم آنقدر کم نیست.
  • وقتی که صبح در یک اتاق خواب آرام و زیبا چشم باز می‌کنید، شک نکنید که شانس های بزرگ برای انجام کارهای خارق العاده پشت در منتظر شماست.
  • یک اتاق کار پویا و با نشاط می‌تواند همان جایی باشد که پروژه های بزرگ در آن‌جا خلق می‌شود و میزبان قراردادهای پر سود شماست.
  • تجربه هیجان انگیز یک خرید خوب، نصیب افرادی می شود که به یک فروشگاه با طراحی دکوراسیون داخلی منحصر به فرد مراجعه می‌کنند.
  • خستگی یک روز کاری و پر تلاش در کنار خانواده، آنجا از تن بدر می‌شود که دور یک میز شام با طراحی فوق العاده نشسته اید و با خنده شادمان کودکانتان، لبخند می‌زنید.
  • لبخند رضایت از تجربه منحصر به فرد اولین روزهای زندگی مشترک مخصوص زوج‌هایی است که توانسته اند، با هزینه‌ای کمتر خانه کوچکشان را به یک فضای دلچسب و دنج تبدیل کنند.
  • لحظه شماری برای به دنیا آمدن کودک دلبند برای پدر و مادری که تمام سلیقه و هنر و عشقشان را در چیدمان اتاق فرزندشان به کار گرفته باشند با هیچ احساس دیگری قابل مقایسه نیست.

ما از طریق طراحانی حرفه ای با مشتریان ارتباط برقرار میکنیم و متناسب با سبک زندگی و بودجه مورد نظرشان طراحی داخلی سفارشی ارائه خواهیم داد. این همه آن چیزی است که ما را ما میکند، باور به اینکه فضا معنا دارد و هر کس حق این را دارد که در فضایی زندگی کند که به صورت سفارشی برایش طراحی و مبلمان شده است.

نتیجه یک تحقیق  روی افراد با سلیقه نشان می‌دهد، فقط  %20  از این افراد، برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود به یک طراح حرفه‌ای اعتماد می‌کنند و نتیجه همین پژوهش نشان می‌دهد که این افراد نسبت به بقیه در درآمد، کار و زندگی شخصی خود  %80  موفق ترند.