Loading…

معماریال یک سامانه آنلاین طراحی، خرید و اجرای دکوراسیون، معماری داخلی و مبلمان است.

ما معتقدیم که قدرت یک طراحی منحصر به فرد، میتواند کیفیت نگاه ما را به دنیا عوض کند.

شروع یک روز عالی از یک اتاق خواب آرام میتواند یک شانس بزرگ برای کارهای خارق العاده به ما بدهد. یک فضای کار پویا میتواند محیطی جذاب برای خلق پروژه های بزرگ باشد، تجربه یک خرید و فروش خوب و هیجان انگیز نصیب افرادی می شود که به یک فروشگاه با طراحی داخلی منحصر به فرد مراجعه میکنند، احساس رفع خستگی روزانه نصیب خانواده هایی می شود که در یک آشپزخانه با طراحی فوق العاده شام دلچسب را میل میکنند، تجربه اولین روزهای زندگی مشترک منحصر به فرد از آن زوجهایی است که با هزینه کمتر خانه کوچکشان را به یک فضای دلچسب دنج تبدیل میکنند. انتظار به دنیا آمدن فرزندی در یک خانواده زمانی برای والدین دلنشین است که تمام سلیقه و هنر را در اتاق فرزندشان به کار گرفته باشند تا او در آرامش باشد. ما از طریق طراحانی حرفه ای با مشتریان ارتباط برقرار میکنیم و متناسب با سبک زندگی و بودجه مورد نظرشان طراحی داخلی سفارشی ارائه خواهیم داد. این همه آن چیزی است که ما را ما میکند، باور به اینکه فضا معنا دارد و هر کس حق این را دارد که در فضایی زندگی کند که به صورت سفارشی برایش طراحی و مبلمان شده است.

 شما سبک مورد نظر خود را با کمک ما و اطلاعاتی که ما از طریق سایت در اختیارتان میگذاریم انتخاب خواهید کرد و پس از پاسخگویی به چند سوال ساده انتخاب میکنید که تلفنی، آنلاین یا به صورت حضوری از خدمات طراحی داخلی و دکوراسیون ما بهره مند شوید. در حال حاضر ملاقات های حضوری در شهر تهران به صورت کامل پوشش داده شده است و به زودی فعالیت حضوری معماریال به شهرستان ها هم گسترش خواهد یافت.

امروزه استفاده از تکنولوژی 3D (سه بعدی) به این معناست که شما می توانید طراحی داخلی فضای مورد نظرتان را پیش از ساخت ببینید و در صورتیکه با آنچه در ذهن داشتید همسان نبود تغییرات دهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

طراحان معماریال با تسلط بر نرم افزارهای سه بعدی این امکان را برای شما فراهم میکنند که بر اساس سطح تقاضا پیش از ساخت تمام فضای طراحی شده را ببینید و در یک تعامل با طراح آن را به طرح داخلی و مبلمان مورد نظر نزدیک کنید تا نتیجه دلخواه حاصل شود. زمینه ها و دیدگاههای مختلف معماریال بهترین امکان برای شماست تا در نهایت مقرون به صرفگی رویای خود را محقق کنید.

معماریال از ابتدا با اولویت دادن به مقرون به صرفگی و تعامل با مشتری و با تسلط بر اصول معماری داخلی کوشیده است فضایی را طراحی و اجرا نماید که در طول زمان سرشار از انرژیهای مثبت باشد و جذابیتهای خود را حفظ کند، ما از خردترین تا کلانترین جزییات معماری داخلی و دکوراسیون را برای شما طراحی و اجرا خواهیم کرد.

از نکات برجسته تیم ما همکاری با نمایندگیهای معتبر و برندهای مبلمان و اکسسوریها می باشد و این مکان را به ما میدهد که فضاهایی جذاب با لوکس ترین و شیکترین مبلمان را برای شما خلق کنیم، همچنین در صورت خواست شما کلیه خریدها و انتقال آنها به محل پروژه توسط طراحان خوش ذوق ما با هماهنگی کامل با شما صورت خواهد گرفت و از اساسی ترین نکات برجسته در نظر گرفتن بودجه برای تغییرات است.

از پروژه های ما در قسمت نمونه کارها بازدید کرده و برای اطلاعات بیشتر درباره معماری داخلی، مبلمان و دکوراسیون، مشاوره آنلاین و مشاوره رایگان طراحان حرفه ای معماریال، با ما تماس بگیرید.

[ajax_login]
[ajax_register]