Loading…

معماریال، چگونه کار می‌کند؟

کارفرمای این پروژه، آقای بهبود، مکانی را برای راه‌اندازی کافی شاپ اجاره کرده بود، وضع ظاهری آنجا نامناسب و کهنه به نظر می‌رسید، مبلمان هم نداشت. برای همین نیاز به یک طراحی داخلی و دکوراسیون جذاب کاملا ضروری بود. از طریق یکی از دوستانشان که قبلا طراحی داخلی با معماریال را تجربه کرده بود با معماریال آشنا شد. ایشان از سایت بازدید کرده بود و سوالهایی در ذهنشان ایجاد شد، از جمله اینکه :

  • معماریال چگونه کار می‌کند؟
  • چه تضمینی وجود دارد که کار درست و به موقع انجام شود؟
  • چگونه می‌تواند اطلاعات فضا را به طراحان منتقل کند؟
  • کدامیک از بسته‌های طراحی برایشان مناسب است؟
  • کل این کار در چند روز انجام می‌شود؟
  • در مقابل پولی که خرج می‌کند چه چیزی به دست می‌آورد؟
  • به چه صورت می تواند مبلمان و تجهیزات را با کمترین قیمت و در سریعترین زمان ممکن خریداری کند؟

اگر احتمالا این سوالات برای شما هم به وجود آمده است، با ما همراه شوید : 

چگونه با سه گام خیلی آسان، دکوراسیون یک کافی‌شاپ زیر‌ و رو شد؟!

 

گام سوم: از نتیجه شگفت زده می شوید!!!

اکنون همه چیز برای تحقق دکوراسیون رویایی شما آماده است. لازم نیست وقت زیادی برای گشتن و جور کردن وسایل صرف کنید. یک لیست خرید با "تضمین بهترین قیمت"، به همراه مشخصات دقیق کالا و فروشنده آن در اختیار شماست و نقشه چیدمان وسایل به شما می گوید که هر چیز چگونه و در کجا قرار می‌گیرد. پس دست به‌کار شوید...

گام دوم: با هم طراحی کنیم

با توجه به نوع بسته طراحی، ظرف 3 تا 5 روز طرح‌های اولیه برای شما ارسال می‌شود. آن‌را بررسی نموده و اگر نظری داشتید، با طراحتان در میان می‌گذارید. طراحِ شما، آن را دوباره بازبینی و گزینه های دیگری نیز به شما پیشنهاد می کند تا نهایتا طرح مورد تایید شما قرار بگیرد.

گام اول: آنچه میخواهید را به ما بگویید

کافیست با چند کلیک، اطلاعات اولیه‌ای درباره سلیقه و فضای موردنظرتان به ما بدهید، سپس شما را با بهترین طراحمان که نظرات، بودجه و سبک مورد پسند شما را برآورده می‌کند، در ارتباط قرار می‌دهیم. 

گام اول

در گام اول آقای بهبود تصاویری را به همراه یک نقشه دستی بسیار ساده از فضای داخلی کافه برای ما ارسال کرد. شاید برای شما هم این سوال بوجود بیاید که چگونه یک نقشه دستی تهیه کنید؟ اصلا جای نگرانی نیست!!! چون بلافاصله بعد از شروع کار، کارشناس ما با شما تماس می‌گیرد و توضیحاتی می‌دهد که به کمک آن می‌توانید به راحتی نقشه بسیار مناسبی از فضای داخلی تهیه کنید. اگر سوالی هم داشتید می‌توانید به بخش پرسش‌های متداول سایت مراجعه کنید و یا با بخش پشتیبانی سایت تماس بگیرید. 

   نمونه تصاویر و نقشه دستی(کروکی) ارسالی از طرف مشتری   

طراح اختصاصی شما چگونه انتخاب می‌شود؟

 

باشگاه طراحان معماریال، از معماران خوش ذوق و خلاق با مهارت در طراحی یک یا چند سبک دکوراسیون تشکیل شده است. معماریال با توجه به سبک، سلیقه و خواسته‌های کارفرما، طراحی را که تجربه‌ و مهارتهایش بیشترین همخوانی را با خواسته‌ها و نیازهای کارفرما دارد به او معرفی می‌کند.
مثلا آقای بهبود اصرار داشت آجر در طراحی استفاده شود تا فضا دلنشین‌تر شود و با توجه به صحبت‌هایی که بین او و طراح شده بود علاقه‎مند بود که حال و هوای آنجا مثل فضای خانه صمیمی باشد.

گام دوم

در گام دوم، با توجه به اینکه کارفرما بسته طلایی را خریده بود، طراح معماریال، ۲ طرح برای ایشان ارسال کرد. آقای بهبود (کارفرما) نظراتی روی طرح‌ها داشتند، به عنوان مثال از مدل لوستر خوششان نیامد و طراح آن را با لوستر دیگری جایگزین کرد. مودبرد، طرح سه بعدی و تور مجازی در محیط طراحی شده تهیه شد و به این ترتیب بعد از ۷ روز یکی از طرح‌ها مورد تائید ایشان قرار گرفت.

نقشه جانمایی وسایل (Layout) چیست؟

نقشه جانمایی وسایل، یک پلان است که نحوه قراگیری و چیدن کلیه تجهیزات و مبلمان را به شما نشان می‌دهد. درست مثل اینکه شخصی از بالا به آن اتاق نگاه کرده و هر آنچه را می‌بیند ترسیم کند. چون در این نقشه تمام ابعاد و اندازه‌ها با دقت کشیده می‌شود، به راحتی می‌توان ابعاد مبلمان و فاصله‌ها را کنترل کرد و مطمئن شد که برای قرار گرفتن آن‌ها در فضا کمبود جا وجود نخواهد داشت.

  برای دیدن تصاویر بیشتری از نقشه‌ جانمایی وسایل کلیک کنید 

 

مودبرد یا تخته طراحی (Mood board) چیست؟

مود‌برد ترکیبی از تصاویر، توضیحات، بافت‌ها‌، رنگ‌ها، مبلمان و اقلام تزیینی است که سبک و حال‌و‌هوای کلی طرح را نشان می‌دهد و با توجه به سلیقه و خواسته‌های مشتری و با "خلاقیت طراح" به وجود می‌آید. به طراحان کمک می‌کند ایده‌های خود را درباره ترکیب رنگ، مبلمان و... را برای مشتریان به نمایش گذارند.
مشتری قبل از خریدن وسایل متوجه می‌شود که طراح چگونه ترکیبی جذاب و دلنشین از رنگ‌ها، بافت‌ها، مبلمان و اقلام تزیینی و ... را در کنار هم قرار داده است.

 برای دیدن تصاویر مودبرد‌های بیشتر کلیک کنید 

گام سوم

فقط سه قدم مانده تا به آرزویتان برسید !!!

طراحی دکوراسیون ایده آل شما در سه گام آسان، بصورت آنلاین ...